Cejojumu Apdrosinasana

Ceļojumu apdrošināšana

Unikāla ceļojumu apdrošināšana Latvijā - iegādājies Seesam e-veikalā

Vai zini, kādās situācijās Tev var noderēt Seesam ceļojuma atcelšanas apdrošināšana?

Publicēts: 31.08.2017.

Dzīve ir neparedzama – reizēm viss ceļojumā izdodas, kā plānots līdz pēdējam sīkumam, bet bieži vien liktenim patīk izspēlēt negaidītus jokus. Reizēm likteņa humoru cilvēka spēkos nemaz nav iespējams atrisināt, tādēļ nākas savus plānus atcelt. Šādā situācijā ir divi iespējamie iznākumi:

 1. slikta oma, pazaudēta nauda vai Tev piederošās mantas;
 2. zvans apdrošinātājam un atlīdzība par zaudējumiem.

Protams, tāpat vien piezvanīt un paprasīt atlīdzību nebūs iespējams – pirms plānotā ceļojuma laikus ir jāiegādājas ceļojuma apdrošināšanas polise, lai brīdī, kad liktenis nolemj izspēlēt savu joku, ceļojuma atcelšanas apdrošināšana nostrādātu Tavā labā. Raksta turpinājumā iepazīsties ar trim situācijām, kādas var atgadīties ikvienam!

Forsmažors, kas nav saistīts ar Tevi

Tu esi iegādājies lidojuma biļetes, lai dotos ilgi gaidītajā atvaļinājumā uz saulaino Tenerifi kopā ar draugiem. Esi rezervējis un veicis pirmo iemaksu burvīgas viesnīcas numuriņam, kurā nakšņosi. Ir noīrēts šoferis, kas no lidostas pa taisno Tevi nogādās viesnīcā. Ideāli, vai ne? Bams! Pēkšņi lidojums tiek atcelts. Visa par atvaļinājumu izdotā nauda vējā, biļetes ir nederīgas, viesnīca iemaksu neatgriež un šoferis saka, ka tā nav viņa problēma, ka reiss atcelts.

Seesam ceļojuma atcelšanas apdrošināšana šajā situācijā nodrošinās atlīdzību par zaudējumiem, kas radušies atcelta reisa dēļ – gan par biļetēm, gan viesnīcu, gan transferu.

Kad attiecības sašūpojas kā kuģis vētrā

Nekas šajā dzīvē nav perfekts. Lai arī cik burvīgas un brīnišķīgas būtu attiecības ar mīļoto, tomēr strīdi un pārpratumi ir neizbēgama un pavisam normāla attiecību sastāvdaļa. Biežāk pārpratumi un nesaskaņas rodas stresa situācijās, kāda var būt arī neilgi pirms ceļojuma. Reizēm strīdi ir tik nopietni, ka nākamajā dienā paredzēto kopīgo ceļojumu var nākties atcelt, kas nozīmē zaudēt naudu par iegādātajām brauciena biļetēm un citiem ar to saistītiem tēriņiem.

Mēs esam parūpējušies, lai papildus psiholoģiskajam pārdzīvojumam nebūtu jāpārdzīvo arī par finansiālajiem zaudējumiem – mūsu ceļojuma atcelšanas apdrošināšana sedz izdevumus arī tad, ja ceļojumu nākas atcelt dziļi personisku iemeslu dēļ, piemēram:

 • nopietns strīds ar ceļabiedru;
 • negaidīti nomiris mājdzīvnieks;
 • neparedzēti pārcelts atvaļinājums;
 • pēkšņi zaudēts darbs.

Mēs zinām, cik svarīgs nepatīkamās situācijās ir atbalsts, tādēļ piedāvājam Tev apdrošināt savu ceļojumu, lai varam palīdzēt, ja tas ir nepieciešams.

Ar veselību joki mazi

Nekas nav akmenī iekalts, arī izcili labs veselības stāvoklis ne. Liktenis var izspēlēt joku, ka, ieturot vakariņas kafejnīcā, kuru apmeklē pirmo reizi, lai atzīmētu atvaļinājuma sākumu, skaistais vakars beidzas pavisam nepatīkami – saindēšanās ar pārtiku, kā rezultātā var nākties atcelt paredzēto ceļojumu ja ne uz nedēļu, tad vismaz dažas dienas noteikti.

Seesam piedāvātā apdrošināšanas polise segs radušos izdevumus arī tad, ja par iemeslu ceļojuma atcelšanai būs pēkšņas veselības problēmas. Galvenais – ieklausies savā organismā!

Plašas iespējas garantētai drošībai

Ceļojuma atcelšanas apdrošināšana ietilpst Seesam ceļojuma apdrošināšanas polisē vienlaikus ar iespējām apdrošināties:

 • darbam ārzemēs;
 • darba komandējumiem;
 • atpūtas braucieniem;
 • aktīvajai atpūtai - atsevišķi ziemas sporta veidiem (arī inventāra apdrošināšana), kā arī gandrīz visiem citiem sporta veidiem;
 • ceļojumiem uz Baltkrieviju vai Krieviju.

Mūsu piedāvājumā ir arī īpašas ceļojumu apdrošināšanas studentiem, senioriem no 76 gadu vecuma, kā arī 50% atlaide bērniem līdz 7 gadu vecumam.

Zini kādu, kurš gatavojas ceļojumam? Padalies ar šo rakstu, lai arī viņš uzzina, kādā situācijā var noderēt ceļojuma atcelšanas apdrošināšana!