Cejojumu Apdrosinasana

Ceļojumu apdrošināšana

Unikāla ceļojumu apdrošināšana Latvijā - iegādājies Seesam e-veikalā

TOP 5 atvaļinājuma galamērķi, kur noderēs ceļojumu apdrošināšana

Publicēts: 10.05.2018.

Hei hei! Atvaļinājumu sezona klāt! Laiks krāmēt ceļojuma čemodānu! Uz kurieni šogad esi ieplānojis doties? Protams, katram sava ideālā atvaļinājuma formula! Kāds dod priekšroku shopping tūrismam pasaules modes mekās, cits meklē adrenalīnu, kāpjot kalnos, vēl cits labprāt bauda all-inclusive atpūtu kūrortā. Neatkarīgi no atvaļinājuma galamērķa, atgriežoties mājās, mēs visi gribam aizrautīgi stāstīt: “Bija tik forši!” Lai atvaļinājuma laikā izvairītos no nepatīkamiem pavērsieniem un neplānotiem izdevumiem, iesakām iegādāties ceļojuma apdrošināšanu. Kādās situācijās Tu jutīsies drošāk ar polisi kabatā, lasi mūsu rakstā!

Francija

Franču Rivjēra ar pasakainām pludmalēm, greznā Versaļas pils, milzīgi lavandu lauku plašumi, kā arī romantiskā Parīze ar Eifeļa tornī sirdī - Francijas tūrisma iespējas ir iespaidīgas! Taču Francijā ik pa laikam notiek dažādu nozaru darbinieku streiki, kas var izjaukt Tavus atvaļinājuma plānus. Šādos gadījumos Seesam ceļojumu apdrošināšana sedz ne vien jaunas avio biļetes iegādi, bet arī izdevumus, kas aizkavēšanās dēļ radušies par ēdienreizēm vai viesnīcu. Savukārt ja Tev patīk aktīvā atpūta, izmēģini velo tūri pa Francijas Alpiem - tas ir ātrums, brīvības izjūta un elpu aizraujoši kalnu skati! Taču velo braucienu sastāvdaļa ir arī sāpoši muskuļi un reizēm arī nepatīkami kritieni un traumas, kad var noderēt medicīnas izdevumu segums.

Lielbritānija

Ceļojot pa Lielbritāniju, vari doties uz mītisko Stounhendžu, apmeklēt vēsturiskās pilis vai ciematiņus, kā arī, protams, atklāt vienmēr pārsteidzošo Londonu, kas ir viena no pasaulē visapmeklētākajām metropolēm. Ja plāno Lielbritānijā pārvietoties ar auto, bet iepriekš neesi braucis pa kreiso ceļa pusi, sākumā tas var būt liels izaicinājums. Pirms dodies intensīvā satiksmē, iesakām izmēģināt braukšanu uz kāda mierīgāka ceļa. Lai braukšana būtu drošāka, ņem līdzi polisi, kas, nepieciešamības gadījumā, sedz gan medicīniskus izdevumus, gan juridisku palīdzību, gan izdevumus, kas saistīti ar kaitējumu trešajai personai.

Ēģipte

Ēģipte ir diezgan populārs tūrisma galamērķis, kas piedāvā dažādas atpūtas iespējas:

  • laiskošanās un sauļošanās baseina malā viesnīcas kūrortā;
  • vēsturisku piramīdu, tempļu un klosteru apmeklējums;
  • pastaigas ar kamieļiem pa karstu smilšu tuksnešiem u.c.

Tomēr pēdējā laikā valstī vērojama nestabila drošības situācija. Lai gan tūrisma galamērķi atrodas tālu no reģioniem, kur pastāv terorisma draudi, ceļotāji ir aicināti saglabāt modrību un izvairīties no lielu cilvēku grupu pulcēšanās. Bez vajadzības nemeklē piedzīvojumus! Ņemot vērā globālo ģeopolitisko situāciju, mēs, Seesam, piedāvājam zaudējumu atlīdzināšanu, kas radušies terorisma akta laikā.

Japāna

Japāna ir aizraujošs atvaļinājuma galamērķis, kur vienlaikus savijas vecā un jaunā pasaule: moderni Tokijas debesskrāpji, krāšņi japāņu dārzi, Austrumu tējas dzeršanas kultūra un bagātīgs ēdienu piedāvājums. Vienlaikus, dodoties uz Japānu, jāapzinās, ka tās ģeogrāfiskā atrašanās vieta saistīta ar iespējamām zemestrīcēm un vulkānu izvirdumiem, kas var kavēt Tavus ceļojumu plānus, piemēram, avioreisu kavēšanās vai atcelšanas dēļ. Šādās situācijās iegādāta polise sniedz papildu finansiālo aizsardzību, atmaksājot radušos transporta izdevumus.

Meksika

Meksikā līdzās spilgtām krāsām, karstasinīgām dejām, tirkīzzilām pludmalēm un eksotiskiem iespaidiem jārēķinās arī ar samērā augstu zādzību līmeni. Ja ceļojuma laikā noticis šāds nepatīkams incidents, Seesam polise sedz zaudējumus, kas saistīti ar naudas, bagāžas vai dokumentu zādzību. Pirms došanās uz Meksiku ieteicams arī veikt rekomendētās profilaktiskās vakcinācijas, un, atrodoties valstī, jāuzmanās no kukaiņu, insektu kodumiem un uzturā jālieto tīrs ūdens. Labāk savlaicīgi parūpēties par profilaksi vai iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, nevis tērēt naudu ārstēšanai.

Novēlam Tev patīkamu, drošu un pozitīviem iespaidiem piepildītu atvaļinājumu!

Padalies ar šo rakstu, ja zini kādu, kuram ceļojumā noderētu papildu “drošības spilvens” apdrošināšanas polises formā!