Cejojumu Apdrosinasana

Ceļojumu apdrošināšana

Unikāla ceļojumu apdrošināšana Latvijā - iegādājies Seesam e-veikalā

Kāpēc vecākiem noder ceļojumu apdrošināšana bērnam?

Publicēts: 14.11.2017.

Vai ir kas vēl jaukāks par kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem, izbraucieniem un ceļojumiem, apskatot plašo un tik ļoti skaisto pasauli? Pozitīvas emocijas, ceļojumu stāsti, neskaitāmi daudz foršu bilžu un, protams, neskaitāmi daudz jauku atmiņu. Ir tikai viens BET. Tu labi zini, ka ceļojumu apdrošināšana ir lielisks drošības spilvens dažādiem iespējamiem negadījumiem, bet vai pastāv ceļojumu apdrošināšana bērnam? Ja jā, tad cik tā maksā un kādas ir tās iespējas? Uz šiem jautājumiem atbildes atradīsi Seesam speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā.

Ko dod Seesam ceļojumu apdrošināšana?

Vai vari iedomāties, ka dodies ilgi kārotajās brīvdienās uz siltajām zemēm, ierodies galamērķī, bet Tava bagāža nē? Vai arī – slēpojot no kalna Tev samisējas kāja, un rezultātā esi guvis smadzeņu satricinājumu un potītes lūzumu? Un ko tad, ja, apceļojot galamērķa valsti ar nomas auto, iekļūsti ceļu satiksmes negadījumā? Skaidrs uzreiz ir viens – tas ir milzīgs robs Tavā maciņā, ja neesi pirms brauciena iegādājies ceļojumu apdrošināšanu. Mēs piedāvājam apdrošināt:

  • bagāžu;
  • ceļojuma norisi ietekmējošos notikumus;
  • kaulu lūzums;
  • juridisko palīdzību;
  • civiltiesisko atbildību;
  • privātpersonas īpašumu mītnes zemē.

Tā kā mums rūp pilnīgi visi cilvēki neatkarīgi no vecuma, dzimuma un stāvokļa, esam radījuši īpašu apdrošināšanas programmu senjoriem no 76 gadu vecuma un izdevīgus piedāvājumus bērnu apdrošināšanai, lai brīvdienas varētu izbaudīt visa ģimene kopā.

Ceļojumu apdrošināšana bērnam ar 50% atlaidi

Plāno kopā ar ģimeni doties ceļojumā uz Disnejlendu, apceļot Ziemeļameriku vai sauļoties Spānijas pludmalē, bet neesi drošs, vai ņemt līdz bērnu, kurš jaunāks par 7 gadiem, ir droši un, būsim godīgi, izdevīgi no finansiālā viedokļa? Ja izvēlēsies mūsu palīdzību, ceļojumu apdrošināšana bērnam līdz septiņu gadu vecumam Tev izmaksās par 50% mazāk nekā pieaugušā polise, bet iekļauti tiks tie paši riski, kurus Tu izvēlēsies sev!

Rūpēs par grūtniecēm un mazajiem brīnumiņiem viņu punčos

Nekādas diskriminācijas un nekādu atteikumu tikai tāpēc, ka Tu sevī nēsā mazu brīnumiņu! Mūsuprāt, arī (un jo īpaši) sievietes grūtniecības laikā ir pelnījušas atpūsties, ceļot un izbaudīt brīvdienas, kur vien vēlas! Šī uzskata dēļ mūsu apdrošināšana piedāvā atlīdzināt izdevumus par neatliekamo medicīnisko palīdzību grūtniecības sarežģījumu akūtos gadījumos, tiesa, šeit ir divi noteikumi:

  • grūtniecība nepārsniedz 30 nedēļas;
  • grūtniece var uzrādīt mītnes zemes ārstējošā ārsta izziņu ar atļauju ceļot, turklāt izziņai jābūt ne vecākai kā septiņas dienas pirms plānotā ceļojuma.

Varētu teikt, ka šī ir ceļojumu apdrošināšana bērnam un vienlaikus arī viņa māmiņai, lai viņi abi būtu sveiki un veseli.

Lai Tavas atvases kariete būtu drošībā

Ņemot ceļojumā līdzi bērnu, raizes varētu sagādāt arī jautājums par bērnu ratiņiem – vai tos ir iespējams apdrošināt un ko šāda apdrošināšana segtu. Varam Tevi iepriecināt – ceļojumu apdrošināšana bērnam vajadzīgo ratiņu pasargāšanai ir iespējama! Ja būsi apdrošinājis sava mazā karieti, Seesam atlīdzinās izdevumus par lidojuma laikā sabojātu bērnu ratiņu remontu vai jaunu ratiņu iegādi, ja sabojātos ratiņus nav iespējams salabot. Gadījumā, ja ratiņi lidojuma laikā tiek nozaudēti vai nozagti, tad Seesam atlīdzina izdevumus par jaunu ratiņu iegādi.

Ceļo droši un apzinīgi!

Tava un Tavas ģimenes laime ir mūsu vērtības, tādēļ mēs rūpējamies par “drošības spilvenu”, lai ceļojumu apdrošināšana bērnam būtu tik pat pieejama kā pieaugušajam, tomēr mēs nevaram novērst nelaimes gadījumus, tādēļ vienmēr esi uzmanīgs!

Ja Tev ir kādi jautājumi, sazinies ar mūsu speciālistiem, un padalies ar šo rakstu, lai arī Tavi draugi uzzina, ka ceļot ar mazuli ir droši!