Cejojumu Apdrosinasana

Ceļojumu apdrošināšana

Unikāla ceļojumu apdrošināšana Latvijā - iegādājies Seesam e-veikalā

Kāpēc Tev drīzumā reāli vajadzīga līdzjutēja polise?

Publicēts: 26.03.2018.

Ja Tu esi īsts hokeja fans, tad Tu zini, kas straujiem soļiem tuvojas un notiks no 4. līdz 20. maijam. Tieši tā, šajos datumos Dānija uzņems 16 hokeja komandas un tūkstošiem fanus no visas pasaules, jo norisināsies nu jau 82. Pasaules čempionāts hokejā! Un Tu taču zini, kuri ir pasaulē labākie hokeja fani, vai ne? Protams, mēs paši, latvieši! Tad jau Tu noteikti zini, bez kā fanošana nav iedomājama, vai ne? Tieši tā, hokejs bez alus ir daiļslidošana, tā runā fanu folklora, un tādā īstā hokeja garā var atgadīties negaidīti pārsteigumi, kuros Tevi glābt var līdzjutēja polise. Kādi ir šie pārsteigumi un kāpēc Tev vajadzīga līdzjutēja polise, uzzini mūsu speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā!

Kas ir līdzjutēja polise un ar ko tā atšķiras no citām?

Pats par sevi saprotams, ka dodoties ceļojumā, ir vērts iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, jo nekad nevar zināt, kādi brīnumi padomā liktenim, un labāk ir būt tiem gatavam nekā pārdzīvot par milzu robu makā. Tiesa, līdzšinējās klasiskās ceļojumu apdrošināšanas polises nedarbojas, ja negadījuma laikā Tu esi bijis reibumā. Bet kas tas par hokeju bez alus! Seesam apdrošināšanas speciālisti salika galvas kopā un nolēma – ja fanot, tad pa īstam – un tā radās līdzjutēja polise, kas no klasiskās ceļojumu apdrošināšanas atšķiras ar to, ka darbojas arī tad, ja negadījuma laikā esi bijis vieglā reibumā (līdz 1,2 promilēm). Līdzjutēja polise darbojas visās Eiropas valstīs un iekļauj:

  • medicīniskos izdevumus;
  • dzīvības apdrošināšanu;
  • medicīniskā transporta izdevumus;
  • bagāžas nozaudēšanas, bojāšanas, zādzības vai aizkavēšanās izdevumus;
  • lidojuma aizkavēšanās vai īslaicīgas atcelšanas, kā arī novēlotas ierašanās lidostā izdevumus;
  • personas dokumentu nozaudēšanas vai zādzības izdevumus un vēl veselu rindu citu risku, ko vari aplūkot šajā Seesam sagatavotajā materiālā.

Kā iegūt līdzjutēja polisi?

Apmeklē Seesam mājaslapu, aizpildi prasītos datus un pirmās lapas apakšā lodziņā “Seesam atlaižu kods” norādi SPORTAFANS. Nākamajā solī Tev tiks piedāvāta līdzjutēja polise vairākās variācijās, kurai automātiski būs pierēķināti 20% no summas kā “atļauja lietot alkoholu”. Tas ir vienkārši un ērti!

Kādās situācijās Tev noderēs šī polise?

Lai darītu Tev šo bildi skaidrāku, mēs piedāvājam iepazīties ar pāris situācijām, kas var atgadīties kā fanojot Latvijā, tā ārzemēs, un kurās līdzjutēja polise būs Tavs lielais glābējs, draugs un palīgs.

Svinības nepareizajā kompānijā

Iedomājies, ka 6. maija vakarā Latvija ir uzvarējusi Somiju, un Tu pa taisno no halles ar savu hokeja kreklu mugurā dodies svinēt šo uzvaru uz tuvējo bāru. Ieej pa durvīm, ieraugi pāris Tev līdzīgi tērptus cilvēkus, sasaucies un sākat svinēt, un pēkšņi Tu attopies ar pārsistu lūpu, izsistiem diviem zobiem un lauztu degunu, sēžam uz trotuāra pie bāra. Izrādās, somu faniem Latvijas izlases uzvara nelikās nemaz tik priecīgs notikums, cik Tev, un viņi bārā bija vairākumā. Šajā gadījumā līdzjutēja polise segs visus medicīnas izdevumus un, atkarībā no programmas, arī apģērba ķīmisko tīrīšanu.

Kādam niezēja nagi

Kā otru piemēru iedomājies, ka Tu ar draugiem esi apmeties lētā hostelītī un visi kopā esat devušies uz spēli pret Kanādu. Atnākot pēc spēles pārģērbties Tu saproti, ka kāds ir apsaimniekojis Tavas mantas un ir nozagta gan nauda, gan ID karte no rokas bagāžas, gan visa lielā bagāža. Arī šajā gadījumā Tu vari paļauties uz līdzjutēja polisi – informē mūs par apdrošināšanas gadījuma iestāšanos un mēs visu nokārtosim!

Fano droši un bez raizēm ar apziņu, ka līdzjutēja polise Tevi sargā! Un padalies ar šo rakstu, lai arī citi kaislīgie hokeja fani uzzinātu par šo noderīgo piedāvājumu!