Cejojumu Apdrosinasana

Ceļojumu apdrošināšana

Unikāla ceļojumu apdrošināšana Latvijā - iegādājies Seesam e-veikalā

Ceļojumu apdrošināšanas polise vai EVAK karte? Uzzini, kura ir nepieciešama Tev!

Publicēts: 14.09.2017.

Tie, kas saka, ka ir “īstais laiks” un “nepiemērots laiks” ceļošanai, laikam maz zina par šo nodarbi. Labs laiks ceļošanai ir vienmēr! Arī Tev gribas kaut kur doties, kaut ko jaunu apskatīt, iekarot neredzētas virsotnes un mesties neaizmirstamos piedzīvojumos? Ko Tu vēl gaidi?!

Sagatavojies kārtīgi!

Noskati ceļojumu aģentūras piedāvājumu, iegādājies biļetes un aši sāc kravāt somas! Ak, un neaizmirsti apdrošināties! Nevari saprast, kas Tev nepieciešams – EVAK karte vai ceļojumu apdrošināšana? Pateiksim priekšā – Tev nepieciešamas abas. Kādēļ? Lasi apdrošināšanas aģentūras Seesam speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā!

Kas ir ceļojuma apdrošināšana EVAK?

Pavisam vienkārši – tā ir Eiropas veselības apdrošināšanas karte, kas darbojas:

  • Eiropas Savienības valstīs;
  • Eiropas ekonomiskās zonas valstīs (Eiropas Savienības valstis, Islande, Norvēģija un Lihtenšteina);
  • Šveicē.

Iegādājoties šo apdrošināšanu, Tev būs iespēja saņemt neatliekamo vai ceļojuma laikā gūtas traumas apkopei nepieciešamo medicīnisko palīdzību tādā pat apjomā un par tādām pat cenām, par kādām šo pakalpojumu saņem konkrētās valsts iedzīvotāji. Šis apjoms katrā ES valstī atšķiras. Pirms ceļojuma izpēti visu par medicīnas sistēmu izvēlētajā ceļojuma galamērķī! EVAK nesedz:

  • pacienta iemaksas;
  • repatriācijas izmaksas (smagas saslimšanas vai nāves gadījumā radušās izmaksas, lai apdrošināto personu nogādātu dzimtenē).

Ceļojuma apdrošināšana EVAK ir bezmaksas un to var iegūt gan Latvijas pilsoņi, gan nepilsoņi Nacionālā veselības dienesta Centrālajā birojā vai reģionālajās filiālēs. Ja plāno doties ceļojumā uz ES valstīm vai Šveici, noteikti noformē EVAK un izmanto arī Seesam piedāvātās ceļojumu apdrošināšanas iespējas, jo EVAK sedz tikai daļu iespējamā riska. Bet ko tad, ja ceļojums plānots uz kādu citu pasaules vietu?

Ar ko Seesam ceļojumu apdrošināšana atšķiras no EVAK?

Atšķirībā no EVAK Seesam ceļojumu apdrošināšanas darbības diapazons ir visa pasaule, izņemot apdrošinātā mītnes zemi. Proti, ja Tu dzīvo Latvijā, bet gribi doties meklēt Karaliskos pingvīnus ārpus zoodārza telpām, noformējot mūsu piedāvāto ceļojumu apdrošināšanu, Tu drošībā būsi arī Dienvidpolā, bet apdrošināšanas polise nebūs spēkā Latvijā.

Seesam ceļojumu apdrošināšana sedz arī:

  • pacienta iemaksas;
  • repatriācijas izmaksas;
  • ārstniecības procesa izmaksas līdz brīdim, kad pacienta dzīvība vairs nav apdraudēta un viņu var transportēt.

Turklāt ar šo apdrošināšanu vari vērsties pēc palīdzības jebkurā (atskaitot paaugstināta servisa) medicīnas iestādē – visus izdevumus segs polise.

Iegūt Seesam ceļojumu apdrošināšanas polisi ir pavisam ērti. Tu vari to iegādāties:

Ceļošu pa Eiropu, kam man apdrošināšanu?

Lūk, galvenā sāls šajā jautājumā – ceļojuma apdrošināšana EVAK un Seesam ceļojumu apdrošināšana viena otru neizslēdz. Gluži pretēji – tās papildina viena otru! Laižam slēpot uz Alpiem? Nokārto EVAK un papildus arī Seesam ceļojumu apdrošināšanu (ja brauksi ar savu slēpošanas/snovošanas inventāru, izvēlies programmu “Aktīvās atpūtas cienītājiem” vai “Ziemas atpūtas aktivitāšu” programmu, jo to ietvaros tiks apdrošināts arī Tavs inventārs), kravā koferus un aiziet! Traumas gadījumā medicīnas izmaksas, ko nesedz EVAK, segs mūsu apdrošināšanas polise, un Tev būs par vienu bēdu mazāk!

Drošība pirmajā vietā

Ak, jā. Kaut arī mēs, Seesam, esam Tavs “drošības spilvens” un finansiāla rakstura situācijas atrisināt ir mūsu spēkos, tomēr emocionālie pārdzīvojumi gan nav iekļauti polisē. Tāpēc esi prātīgs, sargi sevi un, kā saka – “Ne pūku, ne spalvu!”

Dalies ar šo rakstu un pastāsti mums komentāros, kurp Tu gatavojies doties ceļojumā!