Cejojumu Apdrosinasana

Ceļojumu apdrošināšana

Unikāla ceļojumu apdrošināšana Latvijā - iegādājies Seesam e-veikalā

Ceļojumu apdrošināšana – 1:0 Tavā labā pret negaidītiem pavērsieniem

Publicēts: 08.06.2017.

Klāt ir vasara – īstais atvaļinājumu periods tiem, kuri ir paspējuši saviem priekšniekiem laikus pieteikt kārotās brīvdienas. Burvīgs atvaļinājuma pavadīšanas veids ir dzimtenes saulaino un skaisto āru iepazīšana, bet, ja Latvijā saule diez ko nelutina, tad vienmēr ir plāns B – ceļojums uz kādu siltāku zemi. 

Alternatīva perfektajam zvaigžņu stāvoklim

Lai viss noritētu 100% pēc plāna bez negaidītiem pavērsieniem, zvaigznēm debesīs ir jāsastājas pareizajā izkārtojumā, bet, tā kā cilvēka spēkos nav pārkārtot zvaigžņu stāvokli, kad vien sagribas, tad Visuaugstākais ir radījis alternatīvu, ko nosaucis maģiskā vārdā - ceļojumu apdrošināšana. Kā tā līdzinās perfektajam zvaigžņu stāvoklim?

Drošības sajūta ar mīkstu piezemēšanās spilvenu

Klīst baumas, ka negaidīti pavērsieni spēlē netīru spēli, kad runa ir par ceļojumiem. Iedomājies amerikāņu futbolu, kurā Tavs pretinieks gaidītā uzbrukuma paņēmiena vietā izmanto klupināšanu. Cik patīkami būtu, ja kritiens finišētos ar piezemēšanos mīkstā spilvenā – tā ne tikai tiktu pasargāts apģērbs no sasmērēšanās, bet arī Tu pats no traumām. Tieši šādi – kā piezemēšanās spilvens – darbojas ceļojuma apdrošināšana, kad Tavs pretinieks – negaidītie pavērsieni – sāk nodarboties ar netīru spēli un Tavu plānu jaukšanu. Ceļojumu apdrošināšana ir garants tam, ka Tu jutīsies droši, lai kādi neparedzēti apstākļi iestātos pirms ceļojuma vai tā laikā. 

Pret kādiem gadījumiem der ceļojuma apdrošināšana?

Katrā sporta veidā ir dažādi neatļautie paņēmieni – gan klupināšana, gan spēriens pa cirkšņiem, gan sitiens pa pakausi un vēl daudz citi. Tā pat arī katrā dzīves situācijā ir vairāki neparedzēti pavērsieni, kuri Tavā perfektajā atvaļinājumā ir kā neatļautie paņēmieni. Ceļojuma apdrošināšana Tevi pasargās šādos gadījumos:

  • Lidojuma kavēšanās;
  • Bagāžas aizkavēšanās;
  • Bagāžas bojājums;
  • Bagāžas nozaudēšana;
  • Ceļojuma anulēšana.

Lieliskas ziņas – Seesam ceļojumu apdrošināšana iekļauj arī medicīnas izdevumu apmaksu, ja gadījies īpaši nepatīkams pavērsiens ceļojuma laikā. Tas ir kā drošības spilvens ar mīkstām dūnām, lai negadījumu pārdzīvot būtu iespējami nesāpīgi.

Kamēr Tu meklē dzīves jēgu…

Pēdējā laikā moderni ir kļuvis doties ceļojumā uz Indiju meklēt savu dzīves jēgu. Plāns ir vienkārši lielisks, mērķis – cēls un piedzīvojums gaidāms interesants, bet, ņemot vērā Indijas (pār)apdzīvotību un ūdens kvalitāti, kā arī dažu cilvēku grupu veidus un to, kā tie “pelna iztiku”, ir ļoti ieteicams pirms lielā ceļa pie sevis sagatavot ceļojuma apdrošināšanu, jo nekad nevar zināt, kāds pārbaudījums Tevi sagaida. 

1:0 Tavā labā

Bieži liekas, ka nākotne nav paredzama, un visam iespējamajam nekad nebūsi sagatavojies. Daļēji taisnība, jo nākotni tiešām nevar paredzēt, bet sagatavoties dažādām situācijām gan var. Tur arī slēpjas atbilde uz jautājumu “kā apspēlēt negaidītus pavērsienus?”, proti, ir laikus jāsagatavojas gan pozitīvai, gan izaicinošai pieredzei, un labākais veids, kā tam sagatavoties, ir ceļojuma apdrošināšana. Raizējies par lidojuma aizkavēšanos? Ceļojuma apdrošināšana Tev atlīdzinās zaudējumus, ja Tavas raizes īstenosies. Uztraucies par to, ka ceļojumā uz Teides vulkānu Tenerifē satraumēsi kāju? Ceļojumu apdrošināšana segs medicīnas izdevumus. Nepārliecina Indijas ūdens tīrība? Ceļojumu apdrošināšana kopā ar apdomīgu lēmumu pieņemšanu Tevi nepievils.

Kamēr kāds “tur, augšā” nodarbojas ar zvaigžņu izkārtojumu maiņām, tikmēr cilvēki šeit uz zemes plāno savus atvaļinājumus un tuvākus un tālākus ceļojumus, savukārt Tavs pretinieks – negaidīti pavērsieni – veido stratēģiju, kā pārbaudīt Tavas reaģēšanas spējas un nervu sistēmu brīdī, kad ceļojums ir uz “būt vai nebūt” riskantās robežas.

Ļauj saviem nerviem atpūsties – ceļojuma apdrošināšana parūpēsies par Tavas mantas un Tavu drošību un veselību ceļojuma laikā. Padalies ar šo rakstu ar saviem draugiem, un, kas zina, varbūt tieši viņu brīvdienas izglābs Seesam ceļojumu apdrošināšana!